Hizmetlerimiz

PVC Kenar Bandı Satışı
Mobilya sektörünün ihtiyaç duyduğu pvc kenar bantlarını istediğiniz ölçüde, istediğiniz desende, istediğiniz miktarda temin ediyoruz. Ürün çeşitliliğimiz, üretim kalitemiz ve gücümüzün yanı sıra yüksek standartları ulaşılabilir fiyatla satıyoruz. Siparişlerinizi online olarak, WhatsApp üzerinden veya telefonla verebilir, hızlı bir şekilde teslim alabilirsiniz.
www.pvckenarbantlari.com

Plastik mobilya profilleri satışı
Dayanıklılığı, hafifliği, uzun ömürlü malzemesiyle mobilya üretiminde yeni bir dönem başlatan plastik mobilya profillerine yönelik çeyrek asırlık deneyimimizle doğru adrestesiniz. Mobilya sektöründe kullanılan onlarca desen, dilediğiniz ölçü ve renkteki tüm mobilya profillerine Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı satış platformundan ulaşabilirsiniz. Mobilya üretimcilerinin yanı sıra tasarımcılarla hayata geçirdiğimiz yeni nesil işler, bugün binlerce ev ve ofisin havasını değiştirdi. Maliyet ve zaman tasarrufu sağlamak için siparişlerinizi online, WhatsApp müşteri destek hattı veya telefonla verebilirsiniz.
www.mobilyaprofilleri.com

MDF ve Pleksi lazer kesim hizmetleri
Sektörün yenilikçi yüzü olmak adına kuruluşumuzdan günümüze son teknolojiye yatırım yapmaya devam ettik. O.S.B Keresteciler Sitesi’nde yer alan üretim tesisimizde yer alan lazer kesim makinalarımız, yüksek hassasiyet ve keskinliğiyle ürettiği ürünler bugün mobilyalarda, reklam panolarında, sanatsal çalışmalarda, tasarımı bütünleştirici işlerde yer alıyor. Müşterilerimizin taleplerine yönelik özel görsel tasarım çalışmalarımızı ileri teknolojiyle bütünleştirip kusursuz işlere dönüştürüyoruz. MDF ve pleksi malzemelerde farklı boyut, dilediğiniz şekil ve ebattai tüm ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.
www.mdflazerkesim.com