Hakkımızda

Mobilya sektöründe 2000’li yılların başında başlayan dönüşüm esnasında, üreticilerin yaratıcılıklarını tamamlamak için sektöre adım attık. Tasarımcıların ve mobilya üreticilerinin istedikleri ebatta, istedikleri miktarda ve desende PVC kenar bandı temininde yaşadıkları eksikliği gidermek için ilk oluşumumuz olan www.pvckenarbantlari.com’u hayata geçirdik.

e-Ticaretin henüz ülkemizde yaygınlaşmadığı dönemde hayata geçirdiğimiz bu oluşum, Türkiye’de ve bölge ülkelerde ses getirdi. Kurduğumuz sistem sayesinde sektördeki tüm paydaşlarımız nerede olurlarsa olsunlar tek bir tıkla PVC kenar bantlarıyla ilgili detayları ve görselleri inceleyip, sipariş verebildi.

Sektörde 15’inci yılını kutlayan Empati Grup olarak, kuruluşumuzun ikinci yılında ev ve ofis mobilyalarının havasını değiştirecek trendin başlamasına destek olduk. Hayata geçirdiğimiz www.mobilyaprofilleri.com sayesinde daha geniş bir kitleye ulaşmayı başardık. Paydaşlarımız yine bilgisayar, tablet veya akıllı telefonlarından plastik (polistiren) ve MDF mobilya profillerine ulaşabildi.

Mobilyaprofilleri.com kuruluşunun ilk yılında Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna yüzlerce mobilya firmasına en uygun şartlarda ihtiyaç duydukları profillere ulaşmalarını sağlamayı başardı. 2009 yılında hayata geçirdiğimiz ikinci platform Türkiye’nin yanı sıra yurtdışında da büyük ilgi gördü, Türkiye’ye önemli bir döviz girdisi sağlamayı başardık.

Kuruluşumuzun merkezinde yer alan “Müşteri Memnuniyeti”ni sürekli olarak ürün kalitesi ve hizmet kalitesiyle artırarak iyileştirip, sektörde yeni bir dönemin kapısını araladık. Mobilya bileşenlerinde güvenli ve kaliteli ürünler sunabilmek için yatırımını her geçen yıl artıran grubumuz, 2011 yılında ise pleksi ve sibu ayna lazer kesim hizmetine başladı.

Gerçekleştirdiğimiz teknoloji ve alt yapı yatırımları hizmet verdiğimiz sektörlerde ve e-ticaret alanında da öncü konuma ulaşmamızı sağladı. İstanbul O.S.B Keresteciler tesislerimize kurduğumuz yeni atölye ile eş zamanlı olarak hayata geçirdiğimiz internet siteleri, yaşam alanlarının vazgeçilmezi olan mobilyalara yeni bir hava kattı.

Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda geleceğini şekillendiren grubumuz, 4 yıl önce pazardan gelen talep doğrultusunda www.mdflazerkesim.com platformunu hayata geçirdi. Arkası yapışkanlı mdf kesim modellerimizi ve diğer ürünlerimiz bugün binlerce yaşam alanını süslüyor. Dahası pleksi ayna, MDF lazer, kontra plak, ahşap lazer kesiminde yeni nesil cihazlarımızla hizmet veriyor, istenilen ölçüde ve deseni istenilen zamanda teslim edebiliyoruz.

Empati Grup olarak, teknoloji ve inovasyondan aldığımız güçle, ülkemize katma değer sağlamak için yatırıma, yeniliğe, benzersiz ürünlerimizi yurtdışına pazarlamaya devam ediyoruz.

15 yıldır bize güvenen, bizimle yol alan tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.