Hakkımızda

Empati Grup 2008 yılında İkitelli O.S.B. Keresteciler Sanayi Sitesi'nde kurulmuştur

İlk olarak 2008 yılının sonlarına doğru, sektörde büyük eksiklik olarak gördüğümüz istediğiniz anda istediğiniz desen ve ebatta istediğiniz miktarda pvc kenar bantları teminiyle ilgili yaşadığınız sorunları ortadan kaldırmak için www.pvckenarbantlari.com sitesi hayata geçirilmiştir. Bu sistem sayesinde Türkiye'nin veya Dünya'nın neresinde olursanız olun sadece bir bilgisayar sayesinde ihtiyacınız olan pvc kenar bandına bir tıkla ulaşabilir, özelliklerini kontrol edebilir ve sipariş verip hemen temin edebileceğiniz bir sitemi hayata geçirmiş olduk.

2009 yılının ortalarına doğru mobilya sektöründe daha yeni yeni moda olmaya başlayan plastik (polistiren) ve mdf mobilya profillerini en geniş kitlelere hızlı ve uygun fiyatlı ulaştırabileceğimiz bir sistem olan www.mobilyaprofilleri.com sitesini hayata geçirdik. Bu sistem sayesinde yeni çıkan ürünleri Türkiye'nin batısından doğusuna yüzlerce mobilya firmasına en uygun şartlarla ulaştırmayı başardık. Ayrıca bu ürünleri yurt dışına ihraç ederek ülkemize döviz girdisi sağlamış olduk.

2011 yılına gelindiğinde diğer sektörlerin yıllardır kullandığı bir sistem olan lazer kesim ile yapılan şekil ve modeller mobilyacılarımızın dikkatine çekmeye başlayınca pleksi ve sibu ayna kesimlerini yapabileğimiz küçük bir atölye kurup, mobilyacılara hizmet vermeye başladık. Atölyenin kurulmasına müteakip www.pleksiayna.com sitesini faaliyete geçirdik. Bu site sayeninde müşterilerimiz ürünlerimizi inceleyebiliyor ve bu ürünlerin hangi modellerde nasıl kullanıldığını görebiliyorlardı. En son olarak 4 mm mdf lazer kesimini yapabilmek için makinalarımızı güncelleyip Keresteciler Sanayi Sitesi'ndeki yeni adresimizi aktif hale getirdik. 

2019 yılı hedefimiz doğrultusunda www.mdflazerkesim.com sitesini aktif hale getirip, arkası yapışkanlı mdf kesim modellerimizi ve diğer ürünlerimizi yurtdışına pazarlamak için çalışmalarımızı hızlandırmaya başladık. Hadi hayırlısı...

 Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve KVKK Ön Bilgilendirme